Visual Services

Menu

Visual Services

Visual Services - Prezentacje multimedialne

Visual Services

 

 

Wspieramy klientów w tworzeniu skutecznych i efektownych prezentacji multimedialnych, które porywają słuchaczy. 

 

Do kogo skierowna jest usługa?

 

Usługę kierujemy do klientów biznesowych, którym zależy na zachowaniu spójnego wizerunku marki. Nasze prezentacje, raporty i infografiki są wszędzie tam, gdzie podejmowane są ważne decyzje. Mamy doświadczenie w pracy z agencjami konsultingowymi oraz działami marketingowymi firm z branży motoryzacyjnej czy medycznej.

 

Nasza misja

 

Naszą misją jest wsparcie klientów w komunikacji z ich partnerami biznesowymi. Tworzymy od podstaw opowieści ubrane w prezentacje multimedialne. Nadajemy przejrzystą strukturę z pozoru zawiłym treściom, a nieuporządkowane zbiory danych przekształcamy w przystępne diagramy i infografiki. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i mogą skoncentrować się na tym, w czym sami są najlepsi.

 

Korzyści biznesowe

 

Bezpieczeństwo

Nasze standardy są zgodne z normą ISO 27001, która gwarantuje bezpieczeństwo w procesowaniu dokumentów naszych klientów. Przestrzeń operacyjna i transfer danych są stale monitorowane a pracownicy regularnie szkoleni.

 

Dostępność

Świadczymy usługi szesnaście godzin dziennie pięć dni w tygodniu. Jeśli otrzymałeś materiały do prezentacji tuż przed spotkaniem i chcesz wypaść profesjonalnie, zachowaj zimną krew, ustal priorytety i skontaktuj się z nami. Pomożemy.

 

Komunikacja

Nasi specjaliści komunikują się efektywnie, także w języku angielskim i niemieckim. Chętnie pracują face-to-face, są także dostępni telefonicznie i mejlowo.

 

Skalowalność

Zapewniamy niezmiennie wysoką jakość, nieważne czy realizujemy jednorazowe zlecenie czy otrzymujemy dziesiątki zapytań dziennie. Chętnie pracujemy na podstawie ilościowych i jakościowych mierników efektywności, co potwierdza, że współpraca z nami jest udaną inwestycją. Oferujemy modele współpracy dopasowane do potrzeb klientów – system godzinowy, abonamentowy lub oparty na liczbie zaangażowanych zasobów.

 

Jakość i awangarda

Nasze biuro mieści się Warszawie, niegdyś nazywanej „Paryżem Północy”, dzisiaj to centrum biznesowe Europy Środkowej. Tutaj osiedlają się utalentowani i wykształceni ludzie z całej Polski. Nasi pracownicy mają otwarte umysły, są kreatywni i chętnie słuchają, co zapewnia, że prezentacje naszych klientów są niepowtarzalne i pozytywnie zaskakują słuchaczy.

 
 

Opinie klientów

 
  • Thanks for the quick help and the short iteration cycles! – Bernhard
  • Dzięki! Wykres Ganta wyglądał świetnie! Naprawdę podobało mi się, że dałeś mi trzy opcje do wyboru – Julianna
  • You can see and feel that she loves her job that she does just great! – Sabrina
 

 

 
Visual Services
Print Management
Realizacja: papcomputer.pl