RRD

Kariera w RRD Polska – to Ciebie szukamy!

Jesteśmy firmą oferującą usługi dla biznesu w wielu różnych dziedzinach. Dzięki silnej determinacji do realizowania ambitnych celów, pomagających rozwijać się nam zawodowo, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm naszych usług, a także wymierne korzyści dla naszych klientów.

Wysoka jakość świadczonych usług jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy, dlatego nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie, nie tylko w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów biznesowych, ale także w proponowaniu rozwiązań, które za każdym razem przerastają oczekiwania Klienta.


 

W Warszawie posiadamy bardzo atrakcyjna lokalizację w samym centrum, do której najczęściej rekrutujemy na stanowiska „Specjalista ds. E-dokumentów”; „Specjalista Komunikacji Wizualnej – z językiem niemieckim”.

Do naszego biura w Krakowie, będącego częścia wsparcia IT dla Europy poszukujemy zazwyczaj inżynierów w obszarach wsparcia aplikacji, wsparcia systemów operacyjnych, wirtualizacji czy sieci.

Zachęcamy również do przesyłania CV bez konkrentego wyboru stanowiska używając linka  Wysyłam CV w oczekiwaniu na oferty pracy

 
Visual Services
Print Management
Realizacja: papcomputer.pl