RR Donnelley

Kariera w RR Donnelley

Kreatywność, optymizm, wiedza, gotowość do podejmowana wyzwań – to nasza siła. Wieloletnia współpraca z Klientami oraz doświadczenie w zarządzaniu procesami biznesowymi, gwarantują najwyższy poziom usług RR Donnelley Polska. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, bo tylko takie podejście sprzyja sukcesowi, budowaniu relacji i ułatwia komunikację.

Jesteśmy firmą oferującą usługi dla biznesu w wielu różnych dziedzinach. Dzięki silnej determinacji do realizowania ambitnych celów, pomagających rozwijać się nam zawodowo, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm naszych usług, a także wymierne korzyści dla naszych klientów.

Wysoka jakość świadczonych usług jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy, dlatego nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie, nie tylko w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów biznesowych, ale także w proponowaniu rozwiązań, które za każdym razem przerastają oczekiwania Klienta.

Studentom proponujemy staże oraz realizację praktyk zawodowych. Na absolwentów czekają ambitne oferty pracy, pozwalające rozwijać się zawodowo.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Przeczytaj więcej o firmie RR Donnelley:

  • Misja
  • Wizja
  • Wartości
  • Ekologia


Chcesz pracować wśród najlepszych? Podzielasz nasze wartości? Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja.warszawa@rrd.com i dołącz do grona profesjonalistów! Aktualne oferty pracy Profesjonaliści, Studenci i ansolwenci.

RR Donnelley
Realizacja: papcomputer.pl